II. Egri Főegyházmegyei Labdarúgó Torna döntő Karcagon /2026.05.07./

II. Egri Főegyházmegyei Labdarúgó Torna döntő Karcagon /2026.05.07./

2026. május 7-én rendezték meg Karcagon a II. Egri Főegyházmegyei Labdarúgó Torna döntőjét, amelynek szervezője Veress Zoltán atya volt. A tornára összesen 16 csapat érkezett az egyházmegye különböző intézményeiből. 

A mérkőzések négy helyszínen zajlottak, amelyek közül az egyiknek iskolánk adott otthont. A csapatok nagy lelkesedéssel és sportszerűen küzdöttek a továbbjutásért. A végső döntő mérkőzéseket már a Városi Sportcsarnok udvarán rendezték meg, ahol remek hangulat és izgalmas összecsapások várták a résztvevőket és a szurkolókat.

Iskolánk marista csapata hősiesen helyt állt a mezőnyben. Bár ezúttal nem sikerült az élvonalba kerülnünk, játékosaink végig becsülettel küzdöttek, és sok értékes tapasztalatot szereztek a torna során. A csapat edzője, Jordi testvér és iskolánk tanulói végig támogatták és lelkes szurkolással buzdították a marista csapatot.

Köszönjük a szervezők munkáját, valamint minden résztvevőnek és szurkolónak a sportszerű részvételt és biztatást!