Sportverseny A-sok a B-sek ellen /2026.05.08./

Sportverseny A-sok a B-sek ellen /2026.05.08./

Május 8-án Balog Edit Judit tanító néni szervezésében került megrendezésre az őszi sorverseny visszavágója alsós tanulóink számára. A jó hangulatú megmérettetésen az A és a B osztályok mérhették össze ügyességüket és gyorsaságukat.

A csapatok osztályonként 2-2 főből tevődtek össze. Miközben az izgalmas és vidám verseny során minden résztvevő nagy lelkesedéssel teljesítette a feladatokat, az osztálytársak lelkes szurkolással buzdították társaikat. A szoros küzdelem végén ismét a B osztályosok bizonyultak ügyesebbnek, így újra ők szerezték meg a győzelmet.

Köszönjük Balog Edit Judit tanító néninek a verseny megszervezését és a jó hangulatú délutánt!

Fotók: https://www.szentpalkarcag.hu/gallery-album/594