NEP: 8.évfolyam: Kossuth Lajos azt üzente ... /2026.05.05./
Iskolánk 8. évfolyamos tanulói a Nemzeti Örökség Intézete és a Klebelsberg Központ közös programján, a Nemzeti Emlékezetpedagógiai Program keretében 2026. május 5-én Debrecenben jártak.
A diákok ellátogattak a debreceni Református Kollégiumba, ahol érdekes foglalkozáson vettek részt, majd megtekintették a híres könyvtárat és az imatermet is. A program során sok új ismerettel gazdagodtak, miközben közelebbről megismerkedhettek Debrecen történelmi és kulturális értékeivel. A kirándulás következő állomása a Református Nagytemplom volt, amelynek különleges hangulata nagy élményt jelentett mindenki számára.
Köszönjük a lehetőséget! Nagyon jól éreztük magunkat ezen a tartalmas napon, sok szép élménnyel tértünk haza.

milene