Elsőseink a MÁS-NAP rendezvényen /2026.05.12./
Csatlakozzon feliratkozóink listájához, hogy a legfrissebb híreket és frissítéseket közvetlenül a beérkező üzenetiben láthassa!
Első osztályos tanulóink felejthetetlen élményekkel gazdagodtak a Kádas György EGYMI "MÁS-NAP" társadalmi érzékenyítő programján a Városi Sportcsarnokban. Az immár negyedik alkalommal megvalósuló rendezvény célja, hogy közelebb hozza egymáshoz a gyermekeket, és felhívja a figyelmet a sajátos nevelési igényű gyermekek elfogadásának fontosságára.
A nap során a résztvevők közösen játszottak, alkottak és kapcsolódtak egymáshoz, miközben természetes módon tapasztalhatták meg az együttműködés és az elfogadás erejét. A rendezvény jó hangulatát színes színpadi műsorok tették még emlékezetesebbé. Nagy öröm volt számunkra, hogy a Dalma Dance Club fellépői között iskolánk egyik tanulója is színpadra lépett.
A szervezők számos interaktív programmal készültek a gyerekeknek. Lehetőség nyílt fejlesztő eszközök kipróbálására, kézműveskedésre és különböző ügyességi feladatok teljesítésére is. A legnépszerűbb programok közé tartozott a csillámtetoválás, de sokan érdeklődéssel próbálták ki a kerekesszéket is, amely segített közelebb kerülni a mozgáskorlátozott emberek mindennapjainak megértéséhez.
A MÁS-NAP legfontosabb üzenete, hogy bár mindannyian különbözőek vagyunk, más utat járunk be és más kihívásokkal találkozunk, ugyanazokra az értékekre vágyunk: szeretetre, figyelemre és elfogadásra.
Köszönjük a szervezők, pedagógusok és támogatók munkáját, akik hozzájárultak ahhoz, hogy tanulóink egy ilyen tartalmas, érzékenyítő és örömteli program részesei lehessenek.
SZP Máj 28, 2026 0 19
milene Júl 2, 2022 0 16
milene Jún 8, 2026 0 16
SZP Feb 24, 2023 0 15